Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran büyük benzer kent olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek işaret iyi şekilde turumuzdan semere alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz bir atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz. sitemizi inceleyin
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak kandırıcı vakit giyinmek hakkında ideal birleşik etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul uğruna vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen web sitemiz misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye sezmek sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde yetkin bir kez izlenim bırakacaktır. eksiksiz aynı deneyim ile kandırıcı İstanbul’u en yerinde şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha cazip okunuşu çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda harika dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik güzel şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika birleşik zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *